Domů > Novinky > Obsah

Vermont zabíjí Bill legalizace marihuany

May 11, 2016

Vermont dům odmítl návrh legalizace marihuany v úterý, utíkat naděje zastánci legalizace pro hlavní drogové reformy po slibné hlasů ve státě senátu počátkem letošního roku.

Je-li předán, Vermont by bylo prvním státem legalizovat marihuanu prostřednictvím zákonodárce, a nikoli prostřednictvím referenda. To by také přinesly legalizace blíže k nové Anglie, region za další hranice pro velké marihuany politické reformy.

Místo toho Vermont Sněmovna 121-28 odmítnout bill legalizace marihuany, který byl předán státem senátu na naléhání guvernér Peter Shumlin v únoru. Návrh zákona by legalizoval, regulována a zdanění marihuany pro ty 21 a starší, ale skromnější než legalizace volební iniciativy v mnoha ohledech: to by legalizoval poživatiny, nedovolili pro pěstování doma, a právní prodeje by vstoupil v platnost až do roku 2018.

Několik členů řekl podpořili legalizace, ale ne účet sám, zejména nedostatek ustanovení pro pěstování doma, řekl jeden člen byl "ne Vermont způsobem."

Jiní, jako zástupce státu Christopher Pearson, řekl zákaz ztroskotaly, a nastal čas se pohnout kupředu.

"Složek chtějí vědět: Proč máme sednout a vychutnat si lahodné pivo Vermont a mračit se na užívání konopí?" zeptal se.

Jouse budou hlasovat později úterý odpoledne na rozměr kompromis, který by dekriminalizovat marihuanu držení a pěstování až dvou dospělých rostlin na domácnost.

"Nemyslím si, že chceme být v podnikání, říká, že někdo, kdo trnů pro vlastní potřebu by měl mít záznam v trestním rejstříku," státní zástupce dobytí čip, který představil návrh dekriminalizaci před hlasováním domu, řekl na podlaze v úterý.

Kompromisní návrh by také financovat drogové programy vzdělávání ve školách a zřídit Komisi, aby dále prozkoumala legalizaci, ale legislativa takzvané kompromis nevypadá to bude dařit mnohem lépe. V pondělí večer předsedové zpoždění plánované hlasování o kompromisní návrh, říká, že o něj měla podporu předat.

Úterní hlasování přišel s jen pár dní zbývá v zákonodárném shromáždění, což znamená, že nebude čas na Sněmovny a senátu, aby se dopracovaly odlišností.

Dobytí však řekl, že zákonodárce je jen oddaluje nevyhnutelné.

"Jsem přesvědčen, že legalizace přichází do Vermontu," řekl dobytí před hlasováním. "Myslím, co se děje v jiném státě a dalších zemích a povaha Vermont, je velmi dobrá šance, že jsme zvažuje legalizaci marihuany ve velmi blízké budoucnosti, a myslím, že bychom se měli připravit na to."

Vermont dům menšinový vůdce Don Turner, který se staví proti legalizaci, také představil novelu, která by položila nezávazné referendum před voliči odhadnout jejich stanovisko k legalizaci marihuany. Tato změna bude také hlasovat na pozdější úterý odpoledne.

AKTUALIZACE: Vermont Sněmovna 51-97 k zamítnutí návrhu umístit nezávazné referendum před voliči na legalizaci marihuany v srpnu primární hlasování.

AKTUALIZACE: Vermont dům těsně odmítl návrh na legalizaci držení/pěstování rostlin až dvou dospělých konopí.